Přeskočit na obsah

BALKONY A OKRASNÉ DŘEVINY

Řeřicha

Řeřicha setá, též někdy nazývaná řeřicha zahradní, je rychle rostoucí jedlá bylina. Listy řeřichy mají chuť podobnou ředkvičce. Jemně nasekaná se přidává do pomazánek nebo do zeleninových salátů. Využívá se i ke zdobení obložených mís. 

Velice jednoduché zjištění účinnosti hnojiva VERMI green během 7 dnů. Na podložku je aplikováno hnojivo VERMI green, které je řádně provlhčeno vlažnou vodou tak, že při výsevu semen se tato nachází ve vodě. Nehledejme na výsevu s VERMI greenem nic složitého. Jediným výsevem a následnou zálivkou docílíte během jednoho týdne bohatou úrodu a zdroj vitamínů.

Na obrázcích je několik fotografií pořízených během jednoho týdne po výsevu.

Rajčata

Nehledejme na sázení rajčat nic složitého. Rajčata na obrázku jsou vysázená do hnojiva a jsou pouze klasicky vyvázaná a každý den zalévaná. Vyrostou Vám na balkoně a při konzumaci zjistíte, že mají dobrou chuť a jak se říká, mají tělo. 

Každý si může s naším hnojivem Vermi green vypěstovat ve skleníku nebo na balkoně dobrou úrodu a zpestřit si jídelníček vlastní kvalitní úrodou. Při tomto pěstování je třeba dodržovat základní všem známé postupy. Nejlepší je, pokud použijete alespoň 20l nádobu, aby rostlina měla zaručené množství humusu ke svému růstu a dobré vitalitě. Bez vody to nejde, a proto je dobré hnojivo zalévat nahoře, aby potřebné látky byly smívány a rostlina je mohla co nejlépe použít ke svému růstu.